Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Lavanta & Soya Sütü Terapi Bakım Kremi


Ürün kodu: #7975
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Lavanta yağının anti- bakteriyel özelliği sayesinde saçlarda bit oluşumunu engellemeye yardımcı olacaktır.

Bu ürünle birlikte 0,42 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
42,00 TL 42,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

ORGANİX Lavanta & Soya sütü TERAPİ BAKIM KREMİ 385 ml
Lavender Soymilk / Fortifying Conditioner

Yoğun terapi etkisi ile tüm saç tipleri için idealdir. Lavanta yağı, Çuha Çiçeği yağı ve Soya sütü proteinleri saçı içten yapılandırıp, onarmaya yardımcı olur. Lavanta yağının antiseptik ve anti-bakteriyel özelliği sayesinde hassas saçlar için uygundur.Saçların yapısını yumuşatarak, karışıklıkları açar ve kolayca taranmasını sağlar. Şampuan sonrası saç uçlarına uygulanıp, 2 dk. bekledikten sonra durulama yapılır.

Okul sezonu açılınca anne ve babaların korkulu rüyası olan Bitlenme problemi, her ailenin kabusu olmaya devam etmektedir

Organix’in geliştirdiği Lavanta Terapi şampuanın içeriğinde yer alan Lavanta yağının anti- bakteriyel özelliği sayesinde saçlarda bit oluşumunu engellemeye yardımcı olacaktır.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.