Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Mandalina ve Zeytinyağı Kremi / Mandarin Olive Oil Conditioner


Ürün kodu: #9810
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Saçlarınıza mandalina ve zeytinyağı mucizesi!

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Organix Mandalina ve Zeytinyağı Kremi / Mandarin Olive Oil Conditioner

Saçlarınıza mandalina ve zeytinyağı mucizesi!


Yıpranmış ve hasar görmüş saçlarınızı canlandırmak için tonlarca para harcamanıza gerek yok. İşte mucize çözüm...

Organix, ürün çeşidine bir yenisini daha ekledi. Organix’in yeni piyasaya sunduğu  mandalina ve organik zeytinyağı içeren şampuanı ile profesyonel saç bakımı artık elinizin altında olacak.

Organix  Mandarin Olive Oil şampuanın bileşimindeki organik zeytinyağı, saç köklerine nüfus ederek; yıpranmış, hasar görmüş bölgeleri yeniden yapılandırıyor ve onarıyor. Böylece, kuaföre gerek duymadan derinlemesine saç bakımı yapmış oluyorsunuz.

Organix  Mandarin Olive Oil şampuan, formülündeki organik mandalina ve portakal özleri ile saçları zayıflatan toksinleri etkin bir şekilde temizliyor ve saçlarınızın sağlıklı yapısına kavuşmasına yardımcı oluyor.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.