Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Yatıştırıcı Argan Yağı - Shea Butter / Smoothing Treatment


Ürün kodu: #7132
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Saça düzgün, ipeksi ve ışıltı kazandıran argan yağı

Bu ürünle birlikte 0,43 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
48,00 TL 43,20 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Organix Yatıştırıcı Argan Yağı - Shea Butter / Smoothing Treatment

Yapısındaki proteinler ile fön, maşa v.s. gibi ısı veren şekillendiricilerin ve güneş ışınlarının saçlarda neden olduğu hasarlara karşı, güçlü bir koruma sağlamaya yardımcı olur.

Saçlara verilen şeklin uzun süre kalıcı olmasını destekler. Saça düzgün, ipeksi ve ışıltı bir görünüm kazanır. Mükemmel yapısı sayesinde saçlarda elektriklenmeyi ve kabarmayı engelleyerek saçlarınızı yatıştırır.
 
Hollywood yıldızlarının tercihi Organix, değişik saç tiplerinin ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş olup, yenilikci, yaratıcı ve yüksek kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Doğadan gelen, baş döndürücü özel kokulardan oluşan formülü ile saçlarınız adeta baştan çıkacak.

- Organix, aktif organik maddeler içermektedir.
- Sülfat ve Parabren içermez
- Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.
- Ambalajları geridönüşüme uygun olup doğa dostudur.
- Göz yakmayan özel formülü ile tüm ailenizin şampuanı.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.