Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Organix Zenginleştirici Salatalık ve Yoğurt Özlü Bakım Kremi / Enriching Cucumber Yogurt Conditioner


Ürün kodu: #10789
Son kullanma tarihi:

Tüm Organix Ürünleri

Salatalık ve Yoğurt Özlü Bakım Kremi

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Organix Zenginleştirici Salatalık ve Yoğurt Özlü Bakım Kremi / Enriching Cucumber Yogurt Conditioner

Organik avokado yağları ile antioksidan bakımından zengin vitamin ve ultra çırpılmış yoğurt proteinleri anında saçınızı besler ve koşulları pürüzsüz, yumuşak, düz bir yüzey oluşturmak için ise Organix Salatalık Yoğurt Şampuan zenginleştiren bu organik salatalık karışımı ile duyularınızı şımartın zenginleştirilmesi, enerji ve hidrat ayıklayın.

Yön: uçları ile ter cömertçe Organix Şampuan ıslak saça masaj uygulayın, sonra saçlarını iyice durulayın. Şampuanladıktan sonra, Organix Kremi ile izleyin.

Organix zenginleştirmek Salatalık Yoğurt Şampuan nitelikleri açısından zengin ve saçlar için bakım kalın bir şampuan. duyularınızı şımartmak ve lüks hissi zevk veren bir ışık canlandırıcı bir parfüm var. kullanılan salatalık özü beklenir Organik avokado yağları saçınızı nemlendirirken için iyi olmak. saç yumuşak hale ve frizzing onu tutmak yardımcı olur. beslenme ve anti-oksidanlar için bu şampuan ve saç kremi olarak kullanılan yoğurt proteinleri vardır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.