Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Orkid Ultra Deo Fresh Eko Paket 18 li


Ürün kodu: #11981
Son kullanma tarihi:

Tüm Orkid Ürünleri

Orkid le özel günler artık daha güzel Ultra Deo Fresh Eko Paket 18 li

Bu ürünle birlikte 0,07 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
6,50 TL 6,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Orkid Ultra Deo Fresh Eko Paket 18 li

Özel günlerini normal bir gündeki gibi rahat geçirebilmek için öncelikle senin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak pedi seçmelisin. Seni anlayan ve özel günlerinde seni yarı yolda bırakmayacak bir arkadaş arıyorsan, Orkid hep yanında!

Özel günlerinde hem rahatlık hem de sızıntılara karşı en iyi koruma için Orkid`i kullanabilirsin.

- Sızıntılara karşı daha iyi koruyanı yok!

- Hareketlerinize uyumludur, pedin kaymasını engeller.

- Çamaşırınızı mükemmel sarar.

Mükemmel Koruma Hiç Bu Kadar Ferah Olmadı!

Özel günlerinizde kendinizi daha temiz ve ferah hissetmek için artık Orkid Ultra DeoFresh var.

Orkid Ultra DeoFresh mükemmel korumanın yanında mis gibi bahar çiçekleri kokusuyla size canlılık ve tazelik katar, böylece gününüzü en güzel şekilde geçirirsiniz.

Orkid Ultra DeoFresh’te mis gibi bahar çiçekleri kokusu

DeoFresh bahar çiçekleri içeren özel tabakası ile sadece sıvıyı değil kokuyu daiçine hapsetmeye yardımcı olur. Çiçek kokuları ile özel günlerinizde de istediğiniz gibi temiz ve ferah hissetmenizi sağlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.