Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Orotalk Pudra 100 gr


Ürün kodu: #9442
Son kullanma tarihi:

Tüm Oro Ürünleri

Orotalk pudra cildin nemini alacağı için bakteri üremesini de önlemiş olur.

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,00 TL 9,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OROTALK PUDRA 100 GR

Undesilenik asit……….…...0,2 g
Metilparaben…………….…0,1 g
Esans……………………….0,2 g
Talk …………………km….100 g


TIBBİ ÖZELLİKLER:

Lokal etkilidir. Formülündeki metilparaben ciltte bakteri üremesini önler. Undesilenik asit ise  cildin nemini alır. Genellikle bakteriler ciltte nemli ortamı severler. Orotalk pudra cildin nemini alacağı için bakteri üremesini de önlemiş olur.

ÖNERİLEN KULLANIM YERİ:
Orotalk pudra bebeklerde ve büyüklerde  el,ayak koltuk altı ile vücudun kıvrım yerlerindeki pişiklerin ve isiliklerin giderilmesinde yardımcı olur. Bebeklerde kızarıklıklar ile sivilcelerde kullanılır. Ter oluşumunu önleyerek vücudun kötü kokmasına engel olur. İçindeki esans ile kullanıcıların güzel kokmasını sağlar. Cildi yumuşak ve kaygan tutar. Sürtünmeden  ötürü oluşan tahrişleri önlemek için  banyodan sonra iyice kurulayıp  pudrayı  temizlenmiş ve yıkanmış elleriniz ile iyice yaymanız gerekmektedir. Orotalk pudra bebeklerde ve büyüklerde  (terleri emerek) güzel kokmayı , cildin   kuru ve  yumuşak olmasını sağlar.

UYARILAR / ÖNLEMLER:
Pudranın bebeğinizin ağzına ve burnuna kaçmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

YAN ETKİLER:
İstenmeyen herhangi bir yan etkisi yoktur.

GÜNLÜK KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:
Orotalk pudra bir gün boyunca 4 veya 5 kez kullanılabilir.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ:
100 gramlık  pudra  plastik  şişede,

Sağlık Bakanlığı  01.08.2008  Tarih ve  362997 sayılı  izin bildirim belgesi ile hazırlanmıştır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.