Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otacı Bitkisel Güneş Yağı


Ürün kodu: #5833
Son kullanma tarihi:

Tüm Otaci Ürünleri

Hayvansal madeler ile boyar madde ve koruyucu içermez.

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
8,76 TL 8,76 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OTACI BİTKİSEL GÜNEŞ YAĞI


Özellikler :

- 8 koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken , bileşimindeki bitkisel yağlar ve vitaminler cildi besler ve nemlendirir, havuç ve kakao yağı ile kalıcı ve sağlıklı bronzlaşma sağlar.
- Calendula bitki özü cildi yatıştırır, böylece yanmanın yan etkilerini en aza indirir.
Hayvansal madeler ile boyar madde ve koruyucu içermez.
- Suya dayanıklıdır. Ancak etkisini daha fazla hissetmek için her 2 saatte bir cilde uygulanır.

Bileşimi:
Kakao, Buğday Tohumu, Kayısı Çekirdeği,Tatlı Badem, Ceviz , Havuç,  Kalendula, Susam, Zeytin, Heliantus Yağları, Octyl Methoxycinnamate,  VP/Hexadecene Copolymer, Benzofenon-3, Esans, E ve A vitaminleri.

Sunum Şekli :
150 ml şişede
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.