Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otacı Saç Bakım Yağı


Ürün kodu: #5817
Son kullanma tarihi:

Tüm Otaci Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,28 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,50 TL 27,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
OTACI SAÇ BAKIM YAĞI


Özellikler :

- Yıpranmış saçları onaran , dökülmesini önleyen,güçlendiren,parlaklık ve sağlıklı görünüm veren aromatik yağlar ile besleyen, nemlendiren, koruyan vitamin ve bitkisel yağlar içerir.
- Parfüm ve boyar maddeler içermez. Hafif ve hoş kokusu bileşimindeki bitkilerden gelir.

Bileşimi:
Zeytin, Susam, Ceviz, Tatlı Badem, Buğday Tohumu, Hint, Heliantus,  Defne Yaprak, Ardıç, Mersin, Biberiye, Çörekotu, Nane, Adaçayı Yağları ve E Vitamini.

Sunum Şekli :
150 ml Şişede
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.