Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ote Flavonoid 100 Tablet

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #16289
Son kullanma tarihi:

Tüm Ote Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
98,60 TL 98,60 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Ote Flavonoid 100 Tablet

İçeriği (3 Tablette) 

Enerji 0
Protein 0
Karbonhidrat 0.75 g
Nişasta 0.75 g
Yağ 0
Vitamin-MineralVitamin C 300 mg
Calcium 90 mg
Niacin 9.9 mg
Vitamin B5 5 mg
Vitamin B6 0.99 mg
Vitamin B2 3 mg
Vitamin B1 (Thiamine) 0.99 mg
Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 5 mcg
Inositol 336 mg
Choline 336 mg 

Kullanımı Gıda takviyesi olarak günde 3 kez birer tablet veya sağlık uzmanı tarafından önerildiği şekilde alınmalıdır. Önerilen günlük kullanım miktarını aşmayınız. Ürün uzun süreli kullanıma yöneliktir. Sıkıca kapalı olarak, oda sıcaklığında ve gün ışığından uzak kuru bir yerde saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Ambalajı hasarlı veya güvenlik mühürü bozuk olan ürünleri kullanmayınız.

İçeriğindeki maddelere karşı intoleransınız varsa bu ürünü kullanmayınız. Tabletin tamamını kullanana dek şişedeki nem çekici keseyi çıkartmayınız. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.