Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (İpli)


Ürün kodu: #12318
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

EN YÜKSEK SES YALITIMI İLK DEFA 4 FARKLI BOYDA SİZE EN UYGUN TIKACI KULLANIN

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,60 TL 11,60 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Otifleks Çam Tİpi Kulak Tıkacı (Standart : İpli)

Bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerde kendi türünde en yüksek ses yalıtımı sağlayan Kulak Tıkacı olduğu belirlenmiştir. Dünyada ilk defa 4 farklı boyda üretilen kulak tıkacıdır. Otifleks'in ses yalıtımı, kendine has kalıplama teknolojisi ve malzeme karışımından gelmektedir.

Piyasada var olan diğer tıkaçlar Otifleks'e nazaran çok daha serttir ve kulak içerisinde tahrişe ve ağrıya sebep olur. Bu tıkaçlar uzun süreli (saatler süren) kullanıma uygun değildir. Otifleks özel yumuşak malzemesi sayesinde, bir alışma süresi gerektirmeden ilk seferde uzun süreli kullanılabilir.

EN YÜKSEK SES YALITIMI İLK DEFA 4 FARKLI BOYDA SİZE EN UYGUN TIKACI KULLANIN (35Db)

S , M , L ve XL boyutlarından size en uygun olanı seçin.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.