Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı Klasik (Arkalıklı)


Ürün kodu: #12319
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

Uyku, seyahat veya herhangi bir gürültülü ortamda en iyi ve en rahat deneyimi yaşayabilmek için...

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,50 TL 13,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Otifleks Çam Tipi Kulan Tıkacı Klasik (Arkalıklı)

Uyku, seyahat veya herhangi bir gürültülü ortamda en iyi ve en rahat deneyimi yaşayabilmek için kulağınıza en uygun tıkacı seçmek çok önemlidir. Her insanın kulak boyutu farklı olduğu için ancak doğru boyuttaki tıkaç ile istenilen rahatlık sağlanabilir.

Otifleks Çam tipi Kulak Tıkaçları, çocuklar için tasarlanmış olan SMALL, ameliyatlı kulaklar için tasarlanmış olan XALRGE ve 2 farklı boyu ile daha ile daha isteyene aralıklı, isteyene sadece ipli olarak denizde, havuzda, yolculukta özlenen rahatlık ve güveni sağlar.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.