Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4'lü


Ürün kodu: #12326
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

ANTİBAKTERİYEL VAR OLAN EN DOĞAL KULA TIKACI ARI PETEĞİNDEN ÜRETİLMİŞTİR.

Bu ürünle birlikte 0,28 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,50 TL 27,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı4 lü

ANTİBAKTERİYEL VAR OLAN EN DOĞAL KULA TIKACI ARI PETEĞİNDEN ÜRETİLMİŞTİR.

Otifleks Balmumu Türkiye'nin ilk doğal balmumundan üretilen kulak tıkacıdır.Arı peteğinin, pamuk lifi ile karıştırılmasından üretilen Balmumu Kulak Tıkacı, en doğal çözümdür.

Anti-bakteriyel özelliğe sahip olan tıkaç kulaktan kulağa veya insan elinden kulağa bakteri geçişini önler.İçindeki pamuk lifi tıkacın parçalanmasını engeller, tıkacı tek parça halinde tutar. Bu da tıkacın kulağa kaçma riskini ortadan kaldırır.

Balmumu kulak tıkacı kesinlike kulak içine yerleştirilmemelidir. Sadece dış kulağı kapatacak şekilde kullanılmalıdır. Balmumu hijyenik taşıma kutusu ve el değmeden paketlenmiş özel küreler içerisinde gelir. Tıkacı ilk açan siz olursunuz.2'li ve 4'lü paketlerde satılmaktadır.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.