Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Duş Kulak Tıkacı

1 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #12327
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

Duş için tasarlanan ilk kulak tıkacı

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
36,00 TL 36,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Otifleks Duş Kulak Tıkacı

HAVA GEÇER SU GEÇMEZ !

Duş için tasarlanan ilk kulak tıkacı. Otifleks Duş Tıkacı kulağına su kaçmasından rahatsız olan herkes için tasarlandı. Dünyada bir ilke imza atan Otifleks kulağınıza su kaçmasına engel olurken hava ve ses geçişini engellemez. Kulak tıkacı kullanmaya alışık olmayan insanları en çok rahatsız eden konu kulak tıkacı kullanımı sırasından kulakta oluşan basınçtır. Otifleks Duş tıkacı bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Otilfleks sadece su geçişini engellemek için tasarlandı. Otifleksin tasarımı sayesinde kulak tıkacı kullandığınız halde etrafınızdaki sesleri duyabileceksiniz. Sağlıklı bireylerin sürekli duşta kullanımı için geliştirilen ilk kulak tıkacını size yeni bir deneyim sunuyor. Kulak rahatsızlığı olan insanların kullanması tavsiye edilmemektedir.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.