Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2'li


Ürün kodu: #12321
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

EN YUMUŞAK SİLİKON HİJYENİK KORUMA PULLARI ARASINDA 2'li

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
14,30 TL 14,30 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Otifleks Silikon Kulak Tıkacı 2 li    

EN YUMUŞAK SİLİKON HİJYENİK KORUMA PULLARI ARASINDA

En yumuşak silikon tıkaç olma özelliği ile daha önce görülmemiş bir rahatlık sunar. Otifleksin farkını elinize aldığınızda fark edeceksiniz. Otifleks hijyenik pullar arasında gelir ve tıkaca ilk dokunan siz olursunuz.

Bölmeli taşıma kutusu bir tıkaçtan diğerine, bu yolla da bir kulaktan diğerine bakteri geçmesini engeller. Sağlıklı ve rahat bir yüzme keyfi için otifleks en doğru seçimdir.

Silikon kulak tıkacı kesinlike kulak içine yerleştirilmemelidir. Sadece dış kulağı kapatacak şekilde kullanılmalıdır. 2'li ve 4'lü paketlerde satılmaktadır.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.