Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Otifleks Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı 4'lü


Ürün kodu: #12325
Son kullanma tarihi:

Tüm Otifleks Ürünleri

TÜRKİYENİN İLK ANTİBAKTERİYEL VAZENLİ PAMUK KULAK TIKACI

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
20,00 TL 20,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Otifleks Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı 4 lü

TÜRKİYENİN İLK ANTİBAKTERİYEL VAZENLİ PAMUK KULAK TIKACI

Türkiye de ilk defa Anti-Bakteriyel Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacı. Anti-bakteriyel özellik ile kulaktan kulağa veya insan elinden kulağa bakteri geçişini önlenir. Kulak sağlığı hassas olan insanlar için vazgeçilmez olan vazelinli pamuk.

Otifleks kalitesi ile yeniden hayat buldu. İçindeki pamuk lifi tıkacın parçalanmasını engeller, tıkacı tek parça halinde tutar. Bu da tıkacın kulağa kaçma riskini ortadan kaldırır.

Vazelinli Pamuk kulak tıkacı kesinlike kulak içine yerleştirilmemelidir. Sadece dış kulağı kapatacak şekilde kullanılmalıdır. Vazelinli Pamuk hijyenik taşıma kutusu ve el değmeden paketlenmiş özel küreler içerisinde gelir. Tıkacı ilk açan siz olursunuz. 2'li ve 4'lü paketlerde satılmaktadır.

Not: Niteliği itibariyle iade/değişim olamayacak ürünler arasında kulak tıkaçları da yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.