Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Pain-Ex Ağda ve Epilasyon Öncesi Krem


Ürün kodu: #19065
Son kullanma tarihi:

Tüm FD Ürünleri

Ağda ve Epilasyon Öncesi Krem içerisinde bulunan karanfil yağı ve lavanta extract sayesinde ağda ve epilasyon öncesi cildinizde rahatlama sağlar

Bu ürünle birlikte 0,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Pain-Ex Ağda ve Epilasyon Öncesi Krem

Ürün Bileşimi;

  • Karanfil Yağı 
  • Lavanta Extract

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli Özel olarak formüle edilmiş krem yapısı ile cilt yüzeyine sürülerek deri tipine göre 8-10 dakika bekletilerek cilt tarafından emilmesi beklenir. Karanfil yağının etkisi hissedildikten sonra uygulamaya geçilebilir. Etki süresi cilt tipine göre 20-30 dakika arasındadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.