Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Panaheat Isı Bandı


Ürün kodu: #18425
Son kullanma tarihi:

Tüm Panaheat Ürünleri

8 Saate varan ısı etkisi...

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,50 TL 13,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Panaheat Isı Bandı

8 saate kadar derinlemesine etki eden ısı sağlayarak, bölgesel kas problemlerini hafifletmeye yardımcı olur. Dikkat çekmeyen görünümü ve kokusuz olma özelliği sayesinde günlük aktivitelerinize devam ederken kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Isı bandını kılıfından kullanmaya hazır olduğunuzda çıkarınız. Isı bandının savunucu filmini kaldırınız.Yapışkan bölümü kuru ve temiz cilt üzerine yerleştiriniz.Isı bandı birkaç dakika sonra ısınmaya başlar.Isı bandını uçlarından kaldırarak yavaşça çıkarınız.

24 saatlik vakit diliminde aynı bölgeye 8 saatten fazla uygulamayınız.  Aynı bölgeye günde 1 ısı bandından fazla uygulamayınız. 7 günün nihayetinde problemleriniz düzelmez veya kötüye gider ise ürünü kullanmayı bırakarak bir doktor veya eczacınıza müracaat ediniz. Isı bandını sallamayınız.

Isı bandını fırında veya mikrodalga fırında ısıtmayınız.Isı bandını kesmeyiniz, parçalara ayırmayınız veya ıslatmayınız. Isı bandı vücudun dış yüzeyinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Cilt ilaçları veya diğer ısıtıcı kaynaklar ile beraber kullanmayınız.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.