Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Panaheat Masaj Roll-On 50 ml


Ürün kodu: #20102
Son kullanma tarihi:

Tüm Panaheat Ürünleri

Esansiyel yağlar içeren masaj kremi

Bu ürünle birlikte 0,23 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
23,00 TL 23,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Panaheat Masaj Roll-On 50 ml

Kutu Üzeri Bilgiler:

Panaheat Rahatlatıcı Roll-On, içerdiği esansiyelyağlar ve roll-on masaj başlığı sayesinde dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulandığında rahatlamanıza yardımcı olur.

Rahatlatıcı esansiyel yağların kombinasyonlarından oluşan kremsi yapı masaj yaparak uygulandığında cildinizin nemlendirilmesine ve rahatlamanıza yardımcı olur. Bu sayede, kendinizirahatlamış hissederek günlük faaliyetlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Kullanım:

Vücudunuzun sırt, bacağın üst kısmı, baldır gibi farklı bölgelerine, dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.

Uyarılar:

Panaheat Masaj Roll-On sadece yetişkinler içindir. Çocuklarda, gebe veya emziren kadınlarda, içeriğindeki maddelerden herhangi birisine karşı alerjisi olanlarda kullanılmamalıdır.

Hasarlı cilt üzerine veya göz çevresine uygulamayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.