Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Paranit Sensitive Losyon 150 ml


Ürün kodu: #14309
Son kullanma tarihi:

Tüm Paranit Ürünleri

Saçla ve Ciltle Dost Losyon

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Paranit Sensitive Losyon 150 ml

Yağsız formülüyle saçtan yıkanarak kolayca temizlenir. Öz yağlar, parfüm veya alkol içermez. Sadece tek uygulama yeterlidir.

Oxyphthirine içeren çift etkili formülü bitleri yok eder.

Tek uygulamada %100 etki gösterir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Yapılan klinik testler, Paranit Sensitive’in sadece tek uygulama ile bit ve yumurtaları %100 yok ettiğini kanıtlamıştır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Etken maddeler arasında yapılan karşılaştırmalı irritasyon testlerinde yüksek cilt toleransına sahip olduğu görülmüştür.

Komple bir üründür. Uygulama sonrasında tarağıyla birlikte sunulmaktadır. 6 ay ve üzeri çocuklarda uygulanabilir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.