Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Parasidose Doğal Bit ve Sirke Spreyi 50 ml


Ürün kodu: #10557
Son kullanma tarihi:

Tüm Parasidose Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Parasidose Doğal Bit ve Sirke Spreyi 50 ml

Kullanım Talimatları ;
1.Yeterli miktarda PARASİDOSE tedavi losyonunu (yaklaşık 5 ila 25 ml ya da daha uzun saçlar için daha fazla) saçı ve saç derisini tamamen saracak şekilde uygulayınız ve köpürterek masaj yapınız ,daha sonra saçı fırçalayınız ya da tarayınız.

2.Ürünü saç ve saç derisinde 45 dakika bırakınız.

3.Ilık su ve her zaman kullandığınız şampuanınız ile köpürtünüz ,saçı iki kez 5 dakikalık sürelerle yıkayarak iyice durulayınız.

4.Ölü bitleri ve etkisiz sirkeleri saçınızdan temizlemek için tarak kullanarak hemen ve dikkatlice tarayınız.

5.Saçı kurutunuz.

Önemli : İkinci uygulama ilkinden 3 ila 5 gün sonra yapılmalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.