Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml


Ürün kodu: #14038
Son kullanma tarihi:

Tüm Parodontax Ürünleri

Doğal içerikli Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu dişlerinizdeki lekeleri giderici özelliğe sahip.

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml

Doğal içerikli Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu dişlerinizdeki lekeleri giderici özelliğe sahip.

Vücudun genel işleyişini olumsuz yönde etkileyebilen diş ve diş eti hastalıklarına Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu ile korunun.

Etkinliği ve güvenilirliği klinik deneylere kanıtlanmış ürün, etkin koruma sağlayan ilk ve tek medikal diş macunu. Yüksek miktarda sodyum bikarbonat içeren diş macunu bu sayede dişleri beyazlatır, dişin üzerindeki kahve, çay, nikotin lekelerini aşındırmadan giderir.

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu formülündeki bileşenler doğadan alınmıştır. Tamamen bitkisel ve sodyum bikarbonattan oluşan ürünün dişeti kanamasını azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Parodontax’ın içeriğinde; nane, papatya, mira, ratanya, ekinase ve adaçayı bitkileri antibakteriyel etki gösterirken;  mira kanamayı durdurur, ratanya doku büzücü etkilidir, papatya yaraların iyileşmesini sağlar. Ekinezya vücudun doğal savunma mekanizmasını güçlendirir ve nane nefesi tazeler, ağız kokusunu giderir.
 
Farklı tadı ve formülüyle dişlerinizdeki beyazlığın keyfini yaşayacağınız Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu, tuzlu tadını içerdiği sodyum bikarbonattan; keskin tadını ise bitki özlerinden almaktadır.
 

İlk kullanımlarda alışılmışın dışındaki tadı ile dikkat çeken Parodontax, ağızdaki zararlı bakterilerin kesinlikle hoşlanmadığı bir üründür. Damak zevkinden çok ağız sağlığını ön planda tutan Parodontax diş macunu, ayrıca içerdiği sodyum bikarbonat sayesinde köpük oluşumunu da engeller.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.