Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Patina Garlic Tea Sarımsak Çayı 60 Süzen Poşet


Ürün kodu: #18308
Son kullanma tarihi:

Tüm Patina Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
19,90 TL 19,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
PATİNA Sarımsak Çayı (60 Süzen Poşet)

Kullanım Şekli:

Fıncana 1 adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demleyemeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak servis yapabilirsiniz. Günde 4 poşete poşetten fazla tüketmeyiniz.
 
İçindekiler:
Biberiye (Rosmarinus officinalis)
Bilya Kekik (Thymus serpyllum)
Funda Yaprağı (Calluna vulgaris)
Mate Yaprağı (Ilex paraguariensis)
Çoban Çökerten (Trilibus terrestris)
Sinirli Ot (Plantago lanceolata)
Yeşilçay (Camellia sinensis)
Barutağacı Kabuğu (Rhamnus frangula)
Zencefil (Zingiber officinale)
Sarımsak (Allium sativum) (%5)

Net Miktar:
1,5 gr. x 60 Süzen Poşet

Uyarı: Oda sıcaklığında (25 derecenin altında), çocukların ulaşamayacağı yerde, kendi kutusu içerisinde saklayınız. BU ÜRÜN İLAÇ DEĞİLDİR. Hiçbir hastalığın teşhisi ve sağaltımında kullanılamaz. Hamile, emziren bayanlar, çocuklar ve içerisindeki bileşenlerin her hangi birisine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.