Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Pedisol Foot Spray / Ayak Bakım Spreyi 60ml


Ürün kodu: #18710
Son kullanma tarihi:

Tüm Pedisol Ürünleri

Ayak Bakımında Uzman!

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,50 TL 13,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Pedisol Foot Spray / Ayak Bakım Spreyi 60ml

Özellikleri: Pedisol Ayak Spreyi, sadece ter kokularını önlemekle kalmayan, bütün gün boyunca çorap ve ayakkabı içinde olan ve ter kokan ayakların komple bakımını yapacak kapasitede bir üründür. Ayak çatlaklarının, sertleşen topuk, parmak uçları ve ağırlık noktaları gibi bölgelerin yamuşamasını, onarılmasını ve rahatlamasını sağlar. İçeriğindeki ekstraktlar ve dekspanthenol, bebek ürünlerinde bile rahatlıkla kullanılacak kadar etkili ve güvenilir maddelerdir.

İçeriği:
Deiyonize Su, Ethyl Alcohol, Glycerin, Monopropylene Glycol, Lavandula Angustifolia, Citrus Limonum Extracte, Benzalkonium Chloride,Dekspanthenol, Camomila Extracte, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethyl paraben, Propylparaben, Buthylparaben ve Isobutylparaben,Parfum.

Kullanımı: Pedisol Ayak Spreyi'ni ayakkabı giymeden önce ayaklarınıza püskürtün.Ayakkabı içine de püskürtürseniz etkisini arttıracaktır.

Uyarılar :
*25°C'nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız.
*Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.
*Kesilmiş veya açılmış ambalajları almayınız.
*Açık yaralara kullanmayınız.
*Gözlere püskürtmeyiniz.
*Harici kullanım içindir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.