Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Percutalfa Çatlak Kremi - Çatlakların Önlenmesi ve Giderilmesi için


Ürün kodu: #12888
Son kullanma tarihi:

Tüm Percutalfa Ürünleri

Çatlaklarla Başa Çıkmanın Bir Yolu Var

Bu ürünle birlikte 0,61 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
76,45 TL 61,16 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Percutalfa Çatlak Kremi 150 ml Çatlakların Önlenmesi ve Giderilmesi için

Çatlaklar ve Nedenleri


Deride çatlak oluşumuna sebep olan çok değişik faktör vardır. Bazılarının sebebi daha net anlaşılmıştır. Bunlara örnek olarak kalıtsal sebepler, yaşam tarzı, ani kilo alımı, gebelik sayılabilir.


Kalıtsal Faktörler: Bazı ırklarda çatlaklara daha fazla rastlanır. Örneğin sarışınların, ince ve hassas cilde sahip olanların çatlaklara sahip olma olasılığı yüksektir.

Yaşam Tarzı Faktörleri: Güneş ışınına maruz kalındığında elastin ve kolajen lifler zarar görürler. Dengesiz beslenme cildin doku yapısını bozar. Hücreleri öldüren ve derideki mikrodolaşımı bozan sigara çatlaklar açısından tetikleyici olabilir.

Kilo Faktörü: Kilo alındığında kuvvetle gerilen ciltte çatlaklar oluşur. Hamilelik dönemi bu tür olayın çıkmasına neden olur. Bu dönemde cildin her zamankinden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır.

Çatlaklarla Başa Çıkmanın Bir Yolu Var

Percutalfa yağ asidleri ile meyve asitlerinin birleşimi olan yenilikçi bir formüldür. Bu formül çatlaklara karşı etkili bir mücadele verir.

Hücre membranlarının yapısal bileşnleri olan yağ asitleri cildin bütünlüğünde önemli rol oynar. Dokunun sıklığını artırır. Meyve asitleri ise cildin destek dokusunu güçlendirerek dermal proteinlerin sentezini sağlar. İyileştirme etkisi sayesinde cildin kendisini onarmasına yardımcı olur.

Percutalfa kullanan bireyler cildin ihtiyacı olan tüm besin elementlerini almış olur.

Percutalfa Nasıl Uygulanır?

Çatlakların önlenmesi ve giderilmesi için

Sabah ve akşam dairesel hareketlerle masaj yapar şeklinde uygulanır.

Hamileliğin 4. ayından doğumdan sonraki 2. aya kadar kullanılır.

Uygulama kürlerinin 6 ile 8 hafta sürmesi tavsiye edilir.

Percutalfa Nereye Uygulanır?

Tüm hassas bölegeler uygulanır. Buna örnek olarak

    * Göğüsler
    * Karın bölgesi
    * Kalça
    * Bacaklar

sayılabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.