Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Perricone MD Acyl Glutathione Deep Crease Serum 30 ml


Ürün kodu: #18301
Son kullanma tarihi:

Tüm Perricone MD Ürünleri

Genç görünüm için cerrahi Müdahaleye gerek kalmadan cilt bakım serum.

Bu ürünle birlikte 8,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
880,00 TL 880,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Perricone MD Acyl Glutathione Deep Crease Serum 30 ml

Temel Şikayetler: Yaş, mimik hareketleri gibi sebeple ile ortaya çıkan ince çizgiler, derin kırışıklıklar, kaz ayağı ve dudak çizgileri
Çözüm: Acyl Glutathione Deep Creasse Serum; tüm mimik çizgilerinin etkilerini düzeltmeyi ve derinleşmiş kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak üzere bilimsel şekilde formüle edilmiştir.

Çözüm: Acyl Glutathione Deep Crease Serum; tüm mimik çizgilerinin etkilerini düzeltmeyi ve derinleşmiş kırışıklıkların görünümü azaltmaya yardımcı olmak üzere bilimsel şekilde formüle edilmiştir.

İçerikler ve Faydaları

    En yüksek konsantrasyonlarda formule edilen ; Dr Perricone'a patentli Acyl Glutathione; daha yaşlı görünümün kaynağı hızlı yaşlanmanın izlerini hedef alır.
    Yüzde; özellikle göz ve dudak çevresi çizgileri, gözleri kısmakta veya gülmeden kaynaklanan çizgilerin görünümünü azaltır.
    İçeriğindeki: patantli 3 peptid bileşenler ile birlikte çalışan Acyl Glutathione; kırışıklıkları minimize etmek, cildi sıkılaştırmak, yüz mimiklerini rahatlatmak üzere formüle edilmiştir.
    Vitanim C Ester sayesinde ciltte aydınlık bir görünüm sağlar.

Neden Farklıdır?

    Daha genç görünüm elde etmak için; cerrahi müdahaleye gerek kalmadan bir alternatif sunar.
    Kırışıklıkların görüntüsünü daha hafif olmasını sağlayarak, derinliği azaltır.
    Tekrarlayan yüz hareketlerinden kaynaklı derinleşmiiş kusurları; özellikle gülme çizgileri; kaş çatması çizgileri ve alın bölgesi çizgilerini azaltır.
    Göz kırışıklıkları ve çizgilerinin yanında hafif dudak çizgilerini de minimize eder.

Kullanımı: Mimik çizgileri ve kırışıklıkları; alın çizgisi boyunca; kaş arası çizgilerine, ağız çevresine masaj yapılarak uygulanır. Sabah ve akşam kullanılır

Tamamlayıcı Ürünler: Acyl Glutathione, Acyl Glutathione Eye Lid Serum, Photo Plasma

Klinik Değerlendirmeler
4 Hafta kullanım sonrası sonuçta
      .   %88 cildinin daha aydınlık göründüğünü; mimik çizgilerini ve kırışıklıklarını hedef alan cerrahi müdahalesiz yol olduğunu belirtti,
      .    %80 her gün tekrarlanan hareketlerde tarafından oluşan yüz çizgilerinde ve kırışıklıklarda düzelme ve gülme çizgilerinin daha hafif göründüğünü belirtti
       .   %78 derin kırışıklıklarının daha hafif ve yüzeyde göründüğünü belirtti
       .   %80 göz çevresi çizgi ve kırışıklıklıklarında azalma ve dudak çevresindeki çizgilerin daha hafif göründüğünü belirtti.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.