Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Perricone MD High Potency Evening Repair 59ml


Ürün kodu: #15976
Son kullanma tarihi:

Tüm Perricone MD Ürünleri

Toparlayıcı & aydınlatıcı yüksek konsantrasyonlu gece kremi

Bu ürünle birlikte 5,34 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
534,00 TL 534,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
 Perricone MD High Potency Evening Repair
 
İçerik :

DMAE, Nöropeptitler, Fosfatidil kolin
 
Faydaları :

Tıkalı gözenekler, aşırı yağ salgısı, lekeler, çizgi ve kırışıklıkları olan ciltler için kullanılan bu serum içerdiği Retinol sayesinde, doku yapılanması, gözeneklerin sıkılaşması ve leke

tedavisi için hücre devrini teşvik eder.
Güçlü antioksidan özelliğindeki Alfa Lipoik Asit içeren Evening Facial Emollient, cildinizi besler, daha yumuşak, canlı, sıkılığı artmış porselen bir cilt kazandırır.
 
Kullanımı :

Retinol içermesi sebebiyle yalnızca gece, cildinizin ihtiyacına göre 1/2  pompa kadar kullanılır
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.