Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Perricone MD Pre Empt Brightening Eye Cream 15ml


Ürün kodu: #21358
Son kullanma tarihi:

Tüm Perricone MD Ürünleri

Göz çevresindeki koyu halka ve ince çizgi görünümünün giderilmesine yardımcı aydınlatıcı göz kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
255,00 TL 255,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Perricone MD Pre Empt Brightening Eye Cream 15ml

Göz çevresindeki koyu halkalar, ince çizgiler ve şiş görünümünü gidermeye yardımcı olarak içeriginde ki ışığı yansıtıcı inci tanecikleri ile göz çevresini canlandırır.

Dr Perricone’nin benzersiz içerigi NRF2 Antioksidan Support Complex gençligin kendine has güzelligini korumaya yardımcıdır.

Henüz düzeltme ihtiyacı olmayan ciltlerin özel gereksinimleri için formüle edilmistir.

Pre:Empt, yaşlılıgın ilk izlerine karsı cilt için vazgeçilmez nemi karşılarİçeriginde ki ısığı yansıtan incilerle göz çevresini anında aydınlatır.

Koyu halkaların görünümünü azaltarak daha canlı ve taze bir göz çevresi sağlar 

Kullanım Şekli: Dr Perricone sabah akşam, göz kontörü boyunca tamponlayarak nazikçe uygulanmasını önerir. En iyi sonuç için, öncesinde Exfoliating Pore Rener‘ ı uygulayın ve diger uygun Perricone MD ürünleri ile devam edin. Gözle temastan kaçınınız, aksi halde hemen su ile arındırınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.