Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Perricone MD Pre Empt Skin Perfecting Serum 30ml


Ürün kodu: #21369
Son kullanma tarihi:

Tüm Perricone MD Ürünleri

Cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı serum

  % 0 İNDİRİMLİ 
375,00 TL 375,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Perricone MD Pre Empt Skin Perfecting Serum 30ml

Maksimum antioksidan koruma için Dr Perricone’un benzersiz içerigi NRF2 Antioksidan Support Complex, bu üründe en yüksek konsantrasyondadır.

Henüz düzeltme ihtiyacı olmayan ciltlerin özel gereksinimleri için formüle edilmiştir.

Cilt bakım ürünleri ve makyaj uygulamaları için iyi bir bazdır.

Yağsız ve haf yapısı ile ciltte ipeksi bir his bırakır 

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce iyice çalkalayınız. Dr Perricone sabahları temizlenmiş cilde, yüz ve boyun bölgesine uygulanmasını önermektedir. En iyi sonuç için Exfoilating Pore Refinerdan sonra, Bregtining Eye Cream den önce uygulayınız. Oil free Hydrating Cream ya da diger uygun Perricone MD ürünleri ile devam edin.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.