Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Perricone MD Re-Firm Eye 15ml


Ürün kodu: #21363
Son kullanma tarihi:

Tüm Perricone MD Ürünleri

Cildin elastikiyetini ve dolgunluğunu arttırmaya yardımcı

  % 0 İNDİRİMLİ 
521,00 TL 521,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Perricone MD Re-Firm Eye 15ml

Yaşla beraber göz çevresinde oluşan elastikiyet kaybını giderip toparlamaya yardımcı Re-Firm Eye, içeriğinde bulunan güçlü anti aging ve anti oksidan içeriklerle pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Hassas göz çevresini yıpranmadan bakımının yapılmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Dr Perricone, gözün dış köşelerinden içe doğru nazikçe uyglanmasını tavsiye eder. Sabah akşam temiz cilde uygulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.