Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

PFB Vanish 60ml


Ürün kodu: #20933
Son kullanma tarihi:

Tüm PFB Vanish Ürünleri

Kıl Dönmesinde Etkin Çözüm

Bu ürünle birlikte 0,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

PFB Vanish - Bacaktaki Batıklar İçin Jel

PFB Vanish, eşsiz bir kozmetik roll-on başlıklı jel-losyondur.

Ürünümüz; batık kılların deri dışına rahat çıkabilmeleri ve tıraş neticesi oluşan jilet yanıkları, ağda, epilasyon ve lazer epilasyon sistemi ile alınan tüylerin oluşturduğu küçük şişkinliklerin ve kıl dönmelerinin giderilmesi için tedavi amaçlıdır. 

PFB Vanish, batık tüyleri deri üzerine itmek için deri hücrelerini harekete geçirirken, bir yandan da ciltte hafif peeling etkisi yaparak, kılın yüzeye rahat çıkmasını sağlar.

Bu şekilde hem ölü deri yok edilmiş olur, hem de cilt yıpranmaz. 

PFB Vanish, içeriğindeki normalden fazla miktarda bulunan nemlendiriciler sayesinde, cildinizin nem oranını sürekli dengede tutar. 

Kullanım Şekli 

Yüz, boyun, koltuk altı, bacaklar, sırt ve bikini bölgesinde, azami fayda için, ihtiyaç duyulan bölgelerde günde bir kez kullanılır. 

Ürünü ilk defa kullanıyor iseniz:Ağda, tıraş, cımbız ve lazer epilasyon işleminden iki gün öncesinden başlayarak, söz konusu bölgelere günde 2 defa uygulanmalı, tüylerin alımından sonra da günde bir kez kullanılmaya devam edilmelidir. 

Uyarılar ve Önlemler 

 Göz ve açık yaraya temas ettiğinde bol su ile yıkayınız.

Harici kullanım içindir. Aspirine alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Çocuklardan uzak tutunuz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.