Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım 145 ml


Ürün kodu: #17689
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Chocolate Highlights 145 ml

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 65,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım 145 ml
 
Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım bitkisel pigmentlerle renk arttırıcı ekspres bakımlar; Yeniden pigment veren ürünler, ışığı hapseder ve anında saçınızın doğal rengiyle karıştırarak zenginleştirir ve son derece parlak bir görünüm sağlar. Oksitleştirici ve ağartıcı içermeyen formülü titizlikle seçilen bitkisel pigmentlerle zenginleştirilerek verdiği yoğun ışıltılar sayesinde saçınızın parlaklığını arttırır. Mango yağı ve E vitaminiyle zenginleştirilen Phyto Gloss Colour ürünleri saçınızı beslemenin ve rengini yoğunlaştırmanın yanı sıra saçınızın ihtiyaç duyduğu korumayı sağlar. Silikon ve paraben içermez. 4 ile 5 yıkama arasında etkisi devam eder.
 
Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım Özellikleri
 
Bakır Yansımalar Koyu Bakır Sarısından > Bakır Kestane Saçlar
 
Dore Yansımalar Çok Açık Sarıdan > Açık Sarı Saçlar
 
Çikolata Yansımalar Kestaneden Koyu > Kestane Saçlar
 
Platin Sarısı Saçlar Röfleli ve Sarı Saçlar
 
Kestane Yansımalar Koyu Sarıdan > Açık Kestane Saçlar
 
Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım Kullanımı
 
Phyto Gloss Colour Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Genel Bakım 5 dakika süreyle saçınızda beklettikten sonra iyice durulayın. Bir ürün yaklaşık 10 uygulama için yeterlidir.
  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.