Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Gloss Saç Rengini Belirginleştiren Bitkisel Bakım Platin 145ml


Ürün kodu: #21400
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Röfleli ve platin sarısı saçlar için boya sonrası bitkisel bakım Platin

  % 0 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 65,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Phyto Gloss Saç Rengini Belirginleştiren Bitkisel Bakım Platin 145ml

Phytol Gloss bitkisel pigmentlerin bir araya getirilmesi sonucu geliştirilen boya sonrası bakımdır.

Phyto Gloss, saçlarınızın herhangi bir oksidasyon işlemine maruz kalmadan ışıltıya kavuşması için formüle edilmiştir.

İçeriğindeki genipa meyvesinin özü, röfleli ve platin sarısı tonlarındaki saçınızdaki sarımsı şeritlerin doğal görünmesine yardımcı olur ve saçlarınızın ışıltısını orataya çıkarır.

İçeriğindeki mango yağı ile saç renginizi korumaya ve saçlarınızı beslemeye destektir. 

Kullanım Şekli: Eldivenlerinizi giyin. Koruyucu tırnağı kaldırın ve 5-6 defa bastırarak kuru veya havlu ile nemi alınmış saça uygulayın. Ürünü tüm saçınıza eşit bir miktarda yayın. 5 dk saçta beklettikten sonra iyice durulayın. Kullanımdan sonra koruyucu tırnağı tekrar şişenin ağzına kapatın. Ürün yaklaşık 10 kullanımlıktır. 5-6 yıkamadan sonra tekrar uygulayabilirsiniz. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.