Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem 50 ml


Ürün kodu: #17698
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 65,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem
 
Nemini kaybetmiş saçlar için gerçek "günlük krem" olan Phyto Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem macadamia yağı ve bitkisel ekstreler içerir.Yumuşaklık, Parlaklık kazandırır.
İçeriği:
 
Günlük ultra besleyici bitkisel krem 9 çeşit bitki içerir.
Nemini kaybetmiş saçlar için gerçek "günlük krem" olan Phyto Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem, macadamia yağı ve bitkisel ekstreler içerir. Bu bitkiler nemlendirici ve besleyici özelliklerinden dolayı dikkatlice seçilmişlerdir (sarı kantaron, aynı safa çiçeği, adaçayı, dulauvrat otu, söğüt, soya fasulyesi, biberiye, macadamia, hatmi).
 
Kullanımı:
 
Phyto Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem yağlı olmayan bu krem kuru veya havluyla kurulanmış saçlara uygulanır.
 
1- Bezelye tanesi kadar bir miktar ürün avuç içine konur.
2- Saç uçlarına masaj yaparak uygulanır.
3- Saça alışılmış şekli verilir. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.