Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytoapaisant Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #17704
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phythoapaisant Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan
 
Phyto Phythoapaisant Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan saç derisini nazikçe temizleyen doğal arındırıcı bazlıdır. Saç derisine denge ve koruma sağlayan yeni bir bileşen olan Prognium ile yoğunlaştırılmıştır. Saç derisinin doğal savunma sistemini güçlendirir.
 
İçeriği:
 
Phyto Phythoapaisant Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan yeşil limon, çarkıfelek çiçeği, ve Shiitake özü,Progenium ile zenginleştirilmiş %55 ıhlamur ve pasiflora içerir.
Kullanımı:
 
Phyto Phythoapaisant Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan ıslak saça şampuan uygulanarak nazikçe masaj yapılır birkaç dakika bekletilip mükemmel şekil de durulanır.
  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.