Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytobaume Eclat Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Saç Kremi 150 ml


Ürün kodu: #17701
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytobaume Eclat Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Saç Kremi 150 ml
 
Phyto Phytobaume Eclat Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Saç Kremi, boyalı işlem görmüş saçlarınızı korur ve kolayca taranmasına yardımcı olur.Uzun süreli renk koruma sağlar.
 
İçeriği:
 
Phyto Phytobaume Eclat Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Saç Kremi iğde özü besleyici ve antioksidan özelliği ile saç renginizi korur. Greyfurt esansı ile birlikte hibiscus çiçeği asidi saçınıza mükemmel bir ışıltı verir.
 
Kullanımı:
 
Phyto Phytobaume Eclat Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Saç Kremi havluyla kurulanmış nemli saça ceviz büyüklüğünde ürünü yayın ve sonrasında durulayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.