Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytobaume Repair Cansız & Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Kremi 150 ml


Ürün kodu: #17702
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,69 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
69,00 TL 69,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytobaume Repair Cansız & Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Kremi 150 ml
 
Her şampuandan sonra kullanılan Phyto Phytobaume Repair Cansız & Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Kremi saçların anında kolayca taranmasına yardımcı olur. Meçli ve boyalı saçların ışıltısını uzun süre korur. Saç renginizin uzun süre korunmasına yardımcı olur. 
 
İçeriği:
 
Greyfurt özü hibiskus çiçeğinin asitleri ile birlikte saçlarınıza ışıltı ve yumuşaklık verir.Hatmi özlü saç kremi Protein açısından zengin bitkisel aktiflerle dolu olan Phyto Phytobaume Repair Cansız & Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Kremi saçlara taranma kolaylığı sağlayan nazik bir yumuşatıcıdır.
 
Phyto Phytobaume Repair Cansız & Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Kremi; şampuandan sonra küçük bir miktar nemli saça uygulayınız. Sonrasında durulayınız. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.