Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytocedrat Yağlı Saçlar İçin Sebum Düzenleyici Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #17706
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
53,00 TL 53,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytocedrat Yağlı Saçlar İçin Sebum Düzenleyici Şampuan 200 ml
 
Phyto Phytocedrat Yağlı Saçlar İçin Sebum Düzenleyici Şampuan 9 bitkisel maddenin sinerjisi gözenekleri sıkılaştırıcı etkisi ile biberiye, ısırgan, adaçayı ve dulavrat otu limon karışımı temel yağlar saç derisini nazikçe temizlerken kir ve aşırı yağdan da kurtarır. Saçlara yeniden hafiflik ve hacim kazandırır.
 
İçeriği:
 
Phyto Phytocedrat Yağlı Saçlar İçin Sebum Düzenleyici Şampuan limon, temel yağ asitleri içerir.Arındırır ve hafiflik sağlar.
 
Kullanımı:
 
Phyto Phyto Phytocedrat Yağlı Saçlar İçin Sebum Düzenleyici Şampuan ıslak saça şampuan uygulanarak nazikçe masaj yapılır birkaç dakika bekletilip mükemmel şekil de durulanır.
  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.