Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytocitrus Boyalı Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske 200 ml


Ürün kodu: #17696
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
115,00 TL 115,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytocitrus Boyalı Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske 200 ml
  
Phyto Phytocitrus Boyalı Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske illipe ve shea bitkisel yağlarıyla zenginleştirilmiş olup saçları derinlemesine besler, yeniler. Greyfurt ekstresinin doğal asidi saç pullarını düzeltir, boyayı sabitler. Hint yağı en yüksek parlaklığı verir. Tatlı badem proteinlerinin yeniden yapılandıran özellikleri saça ipeksi yumuşaklık ve eşsiz bir esneklik sağlar.
 
 
Phyto Phytocitrus Boyalı Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske İçeriği
 
Phyto Phytocitrus Boyalı Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske; Shea yağı ve greyfurt ekstresi içerir.Boya ve renk açma işlemleri nedeniyle zayıflayan saçlarınızın güzelliğini geri kazanmak için ihtiyaç duyduğu enerji ve parlaklığı verir. Canlandırıcı bitkisel yağlarla güçlendirilen bu krem maske, saç tellerini içten dışa besler.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.