Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #17710
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan
 
Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan, kadın tipi saç dökülmesinde oldukça etkili , bitkisel özlü şampuan Saç dökülmesi, zayıf saçlar, cansız ve uzamayan saçlar için en yeni ve etkili formüldür. Saça yoğunluk ve canlılık kazandırır. Kadın tipi saç kaybı için önerilir.
 
İçeriği
 
Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan  Üzüm Çekirdeği Ekstresi, ginko biloba, %40 kına kabuğu ekstresi içerir.Saçları Kına kabuğu özü, Provitamin B5, Vitamin B6 ile güçlendirir.
 
Özellikleri
 
Phyto Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan incelmiş saçların bakımında ideal tamamlayıcı olan bu şampuan içeriğideki bitkisel aktiflerin sinerjik etkisiyle saçları onararak canlandırır. Ginkgo biloba ye vitamin B6 ile zenginleştirilmiştir. Saçlar daha yoğun ve parlak hale gelir. Yoğunluk ve canlılık kazandırır. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.