Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balsam 100 ml


Ürün kodu: #17692
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 65,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balsam
 
Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balsam %99 bitki bazlı formülü saçları doğal biçimde yumuşatır, rahatlatır.Durulanmaz. Düzleştirir ve nemlendirir.
 
İçeriği:
 
Şeytantersi, yabanturbu, küçük papatya, adaçayının birleştirilmesiyle oluşan bitki ekstrelerinin sinerjik etkisiyle saçlar korunur, doğallık sağlanır ve kimyasal işlem olmadan saçlar düzleşir. Yenilikçi alkolsüz formülü, saçları yağlandırmadan, ağırlaştırmadan nemlendirir ve güçlendirir. %99 bitki bazlı formülü saçları doğal biçimde yumuşatır, rahatlatır.
  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.