Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytodensium Anti Aging Serum 50 ml


Ürün kodu: #17695
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
105,00 TL 105,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytodensium Anti Aging Serum 50 ml
 
Phyto Phytodensium Anti Aging Serum, yaşlanmakta olan saçlara güç ve canlılık aşılayarak gelecekteki yıpranmalardan korur. Tirozin derivesi melanin seviyesini desteklemeye yardım eder ve gri saçların ortaya çıkışını durdurur.
 
Özellikleri:
 
Phyto Phytodensium Anti Aging Serum 30 yaşından itibaren saçlar güçsüzleşir ve daha kırılgan olur. Bu dönemde özel bakıma ihtiyaç duyar. Özenle seçilmiş ceviz ekstresinden türetilmiş olan Gatuline age-defense serbest radikallere karşı özellikleriyle birlikte yaşlanma sürecinden kaynaklanan saçların yıpranmasını geciktirir ve saçı zararlı çevresel faktörlere karşı korur.
 
Kullanımı:
 
Kullanmadan önce serumun homojen hale gelmesi için iyice sallayın.
Phyto Phytodensium Anti Aging Serum saçınızı havluyla kuruttuktan sonra, temiz saç derisine uygulayın.
Saç derisine ve saça masajla yedirin. Durulayın.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.