Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytokeratine Maske 200ml


Ürün kodu: #21392
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Yıpranmış ve zayıf saçlar için maske

  % 0 İNDİRİMLİ 
115,00 TL 115,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Phyto Phytokeratine Maske 200ml

Yoğun bakım yapan PHYTOKERATINE maske, yıpranmış ve zayıf saçları yeniden yapılandırırak sağlık yapısını, gücünü ve parlaklığını geri kazandırmaya destek olur.

Bitkisel ve hyaluronik asit saç teline işleyerek saçın nemini seviyede tutmaya yardımcıdır.

Saçın dış  görünümünü iyileştiricidir ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Kullanım: Şampuanlama sonrası, nemli veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın.

İnce telli ve normal saçlar için: Küçük bir miktar ürün saç tellerine ve uçlarına uygulayın. 3 ile 5 dakika saçınızda beklettikten sonra iyice durulayın.

Kalın telli ve çok kuru saçlar için: Küçük bir miktar ürünü saç tellerine ve uçlarına uygulayın. 10 dakkika saçınızda beklettikten sonra durulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.