Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #17709
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Zayıflamış, yıpranmış saç tellerini düzenler, güç ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
53,00 TL 53,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Şampuan
 
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Şampuan zayıflamış, hasar görmüş saç tellerini onarır, güç ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur.
 
Özellikleri:
 
Hyaluronik acid, saçın nemini optimal seviyede tutar. Pirinç türevi seramidleri hücreler arası bağa etki yaparak saç boyunca düzgünlük verir. Nar ekstresi ile saç telini çevresel faktörlerin neden olduğu serbest radikaller ve uv ışınlarına karşı korur. Sonuç olarak saç telleriniz eski canlılığına tekrar kavuşur. Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Şampuan daha sağlıklı esnek ipeksi ve güçlü bir görünüm sağlar.
 
Kullanımı:
 
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Şampuan ıslak saça şampuan uygulanarak nazikçe masaj yapılır birkaç dakika bekletilip mükemmel şekil de durulanır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.