Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum 30 ml


Ürün kodu: #17699
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Phyto Phytokeratine Serum 30ml

Bu ürünle birlikte 0,95 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
95,00 TL 95,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum 30 ml
 
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum,cansız,zayıflamış saçlar için özel olarak formüle edilmiş bakım ürünüdür.Kerato-Filler zayıflamış hasar görmüş saç tellerini onarır. kütilkülleri birleştirir anında parlaklık sağlar şekillendirmeyi kolaylaştır yağsız yapıya sahiptir durulanmaz.
 
İçeriği:
 
İpek peptidleri ve Brezilya palmiye yağı kompleksi ile formüle edilen bu ürün saçlarınızı yeniden yapılandırarak ipeksi ve ışıltılı bir görünüm verir. Hyaluronic asid, saçın nemini optimal seviyede tutar. Pirinç türevi seramidler hücreler arası bağa etki ederek saçları düzgünleştirir.Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum Nar ekstresi çevresel ve UV koruma sağlar.
 
Kullanımı:
 
Phyto Phytokeratine Saçı Onarmaya Yardımcı Serum havlu ile nemin alınmış temiz saçlara 2-3 damla uygulayın ve istediğiniz gibi şekillendirin. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.