Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan


Ürün kodu: #17703
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
53,00 TL 53,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan
 
Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan saçı yatıştırır ve nem oranını korur. Saçın taranmasını kolaylaştırır. Saçı düzeltir, kıvırcıkları kontrol altına alır.
 
Özellikleri
 
Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan fönleme sürecini hızlandırmak için saçı ehlileştirir, kabarmayı ve elektriklenmmeyi önleyen çam hamuru özü içerir. Formülasyona dahil olan Hibiscus çiçeği saça pürüzsüz ve inanılmaz bir parlaklık sağlar. Onun nemlendirici ve yenileyici özellikleri sayesinde saç yumuşar ve pürüzsüzlüğü artar.
 
Kullanımı:
 
Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan ıslak saça uygulayın. Yavaşça masaj yapın ve iki dakika süresince saç üzerinde bırakın. Durulayın ve gerekirse tekrarlayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.