Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml


Ürün kodu: #18921
Son kullanma tarihi:

Tüm Phyto Ürünleri

Kuru ve Çok Kuru Saçlar İçin Işıltı Veren Yağ

Bu ürünle birlikte 1,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
105,00 TL 105,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml

Phyto Subtil Elixir içeriğindeki güçlü ve güzelleştirici yağ karışımı ile saçlarınıza parlaklık ve esneklik verir. A ve E vitaminleri ve mineraller yönünden zengin olan ve besleyici özelliği ile bilinen yumurta sarısı yağının, buğday tohumu ve karanja yağı ile birleşimi saçlarınızı yenilemeye ve dışarıdan gelen zararlı etkilere karşı korumaya yardımcı olur. Kamelya çiçeği yağı, saçlarınızı nemlendirerek yumuşatmaya destek olur ve daha sağlıklı ve ipeksi saçlara sahip olmanız konusunda yardımcıdır.

 Kullanım:
Haftada 1 ya da 2 kez saçlarınıza diplerden başlayarak aşağıya doğru uygulayınız. Saçlarınıza masaj yaparak nazikçe ürünü yayınız. 10 dakika ya da saçınızın gözenek yapısına göre daha fazla bekletiniz. İyice durulayıp, saçlarınızı şampuanlayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.