Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Popolin Omega 3-6-7-9 Pişik Önleyici Krem 100 gr (Bitki Özlü)

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #5943
Son kullanma tarihi:

Tüm Popolin Ürünleri

Bebek cildinin ihtiyaç duyduğu Omega 3-6-7 ve 9 yağ asitlerini barındıran benzersiz bir pişik kremidir.

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
POPOLİN OMEGA 3-6-7-9 PİŞİK KREMİ 100 GR (BİTKİ ÖZLÜ)


Açıklama:


OMEGA MUCİZESİ (OMEGA 3-6-7-9)
 
Omega, doku hücrelerinin en önemli yapı taşıdır. Bilim adamlarının benzersiz ve güçlü doğal bileşen olarak adlandırdığı bu özel yağ asitlerinin onlarca yararı bulunur. İnsan vücudu Omega yağ asitlerini üretemediği için, bu gereksinimini dışardan sağlamak zorundadır. Hücrelerin sağlıklı bir yapıya sahip olması ve dış etkenlere karşı kendini koruması açısından Omega 3 ve 6 çok önemlidir. Yaraların çabuk iyileşmesini sağlayarak cilde sağlık verir. Vücuttaki Omega 3-6-7 ve 9 eksikliği Egzema, cilt kuruluğu, çabuk iyileşmeyen yaralar, deride pigmentasyon azalması ve bunun gibi pek çok sağlık sorununa neden olur. Bitki Özlü Popolin Omega, bebek cildinin ihtiyaç duyduğu Omega 3-6-7 ve 9 yağ asitlerini barındıran benzersiz bir pişik kremidir. 

PİŞİĞE BİTKİSEL ÇÖZÜM!
 
Bitki Özlü Popolin Omega, Türkiye'nin bir numaralı pişik uzmanı Popolin tarafından geliştirilmiş özel bir pişik kremidir. Antienflamatuar, antiirritant, antifungal ve antiseptik özelliğe sahip Bitki Özlü Popolin Omega, insan vücudunun üretemediği yağ asitlerinden Omega 3-6-7-9’u içeren, A-E-F Vitaminleri ile takviye edilmiş, doğal Macademia, Jojoba Chamomile ve Calendula yağları ile zenginleştirilmiş etkili bir formüle sahiptir. Bitki Özlü Popolin Omega, bariyer oluşturucu özelliği ile bebek cildini korur. Yumuşatıcı etkisiyle rahatlık verir; kızarıklığı ve tahrişi önleyerek pişiğin giderilmesine yardımcı olur. Antifungal ve antibakteriyel özelliğe sahip "Climbazole" mantar ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Antiseptik özelliği bulunan Çinko Oksit pişiklerde yara iyileşmesini hızlandırır.

VİTAMİN DEPOSU (A-E-F VİTAMİNLERİ)
 
Bitki Özlü Popolin Omega’nın formülünde yer alan A Vitamini hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildi besler. Çok güçlü bir antioksidan olan E Vitamini hücreleri korur ve yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Hücreleri serbest radikallere, bebek cildini de ultraviyole A ve B ışınlarına karşı korur. Gücünü bitkisel yağlardan alan F Vitamini yaraların çabuk iyileşmesini sağlayarak cilde sağlık verir. 

BİTKİ ÖZLÜ BİLEŞENLER
 
Macademia Fındık Yağı
 
Omega 7 ve Omega 9 deposu; çok güçlü bir antioksidandır. Ayrıca antimikrobiyal özelliği bulunur. Cilt üzerinde bariyer oluşturur. Deri tarafından hemen emilen yağ asitleri cilde ipeksi bir parlaklık ve canlılık kazandırır.
 
Jojoba Yağı
 
Antienflamatuar ve antibakteriyel etkisi bulunur. Yoğun nemlendirici ve yatıştırıcı niteliğindedir. Cilt üzerinde koruyucu bir film oluşturur ve su kaybını önler. 
 
Chamomile Yağı
 
Antienflamatuar, antifungal, antiirritant ve antiseptik özelliği bunan bir bitki özüdür. İçerdiği bisabolol ile bebek cildini yumuşatır ve rahatlatır.

BİTKİ ÖZLÜ POPOLİN OMEGA
 
Pişiği önlemek, tedavi etmekten daha kolaydır. Bitki Özlü Popolin Omega Pişik Kremi hem etkili bir pişik giderici hem de koruyucu bir pişik önleyicidir.

KULLANIM ŞEKLİ
 
Bitki Özlü Popolin Omega Pişik Kremi bebeğinizin her alt temizliğinden sonra kesinlikle kullanılmalıdır.
 
30 senelik bilgi birikimi ve tecrübesi ile Popolin, Türkiye'nin bir numaralı* pişik kremi markası!
 
* Pişik Kremi Pazar Araştırması, Nielsen, 2007
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.