Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

PrimaBella Hamile Saati


Ürün kodu: #19228
Son kullanma tarihi:

Tüm PrimaBella Ürünleri

Gebelik Bulantı ve Kusmasında İlaçsız Seçenek

Bu ürünle birlikte 2,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
250,00 TL 250,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
PrimaBella Hamile Saati

PrimaBella™ gebelik bulantı ve kusması için geliştirilmiş, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı, non-invaziv (cerrahi olmayan) bir seçenektir.
PrimaBella™ yenilikçi, nöromodülasyon (sinir uyarımı) yoluyla çalışan bir tıbbi cihazdır ve hamilelik sırasında yaşanan bulantı ve kusmanın önüne geçmek için geliştirilmiştir.

PrimaBella™ cihazın iç kısmından yayılan nöromodülasyon (sinir uyarımı) sinyalleri ile medyan siniri uyarır.
Yayılan nöromodülasyon (sinir uyarımı) sinyalleri beyindeki bulantı ve kusma merkezine ulaşır.
Gastrik ritmi bozulmuş mideye, bulantı ve kusma merkezinden, düzenleyici nöromodülasyon (sinir uyarımı) sinyalleri iletilir. Böylece, bulantı ve kusmanın önüne


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.