Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori Brightening Facial Complex 30 ml


Ürün kodu: #11736
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Lekeli eşitsiz cilt tonu düzenleyici

Bu ürünle birlikte 2,03 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
203,00 TL 203,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Priori Brightening Facial Complex 30 ml

Cilt tonunu düzenleyici ve leke açıcı günlük nemlendirici...

Açıklama :
 
% 98,5 doğal, hafif bir üründür. Eşitsiz cilt tonuna sahip, lekeli, güneşten zarar görmüş ciltler için idealdir. Ciltteki ton farklarının görünümünü azaltmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

Kahve bitkisinin meyvesi = CoffeeBeryyy... Doğanın en güçlü Anti-Aging Botaniği
CoffeeBeryyy ekstresi meyve ve sebzelerin Antioksidan değeri ile test edilmiş olup, ORAC değeri 15.000'dir ve yeşil çaydan 3 kat daha güçlüdür. İçeriğindeki güçlü polifenol antioksidanlar sayesinde muhteşem antiaging faydalar sağlar.

Kullanım Şekli :
Temiz cilde hem nemlendirici hem leke giderici olarak gündüz uygulanır. Ardından minimum SPF 15 güneş koruyucu kullanılması tavsiye edilir

.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.