Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori Facial Cleanser 180ml


Ürün kodu: #21143
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Antioksidan günlük temizleyici

Bu ürünle birlikte 1,86 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
186,00 TL 186,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Priori Facial Cleanser 180ml

* Cildi nazik bir şekilde temizleyip ölü cilt kalıntılarını arındırır.

* Bir yandan da cildin koruyucu bariyer fonksiyonlarını güçlendirir.

* ıdebenone, AHA (alfa hidroksi asit) ve BHA (beto hidroksi asit) içeriklerinin kombinasyonundan oluşan en yüksek kalitedeki moleküller ile bir cilt temizleyiciden beklenmeyecek sonuçlar sunar.

Kullanımı Şekli:Avuç içine bir miktar ürün alın. Su ile hafif beyazlaşana kadar cilt üzerinde masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.